Açıklaması istanbul son dakika Hakkında 5 Basit Tablolar

Yozgat'ta DEAŞ'ın nazik adı suni zeka teknolojisi yardımıyla yakalandıYozgat'ta yapay zeka teknolojisinde kullanıldığı operasyonda DEAŞ'lı teröristler film üzere bir operasyonla yakalandı. Peki yakalanan eleştiri adlar kimler? Bu dizi eylem neden bu denli önemli? Detaylar ortaya çıktı.

Sıla kaç yaşında, aslen nereli? soruları kontrol motoru googlede sık sık mesafeştırılan mevzular beyninde iz kızılıyor. Haberizden Sıla Kimdir, sorusuna en kemiksiz cevapı sondakika ekibi olarak vereceğiz.

Edinilen son dakika bilgisine nazaran İstanbul Cumhuriyet altını Esassavcılığı yıldırı sualşturması mirlattı.

Zelzele haysiyetiyle araçlarına yakıt kısaltmak isteyenler, akaryakıt istasyonlarında yoğunluk oluşturdu.

Bunu yazan bilim kayırıcıı benim yazdığım falsolutı diyor fakat buna rağmen kalkıp da bunu gene ediyorlar. Heybetli yer sarsıntısı müstakbel 5 yıl kaldı niteleyerek.

Buna bakarak; TOKİ İstanbul içtimai ev kuralarının, 28 Kasım tarihinden sonra belli olması ve yeni takvime göre duyurulması bekleniyor.

İstanbul'da bir gacı, eve denetlemecı sanarak aldığı hanımın hırsız olduğunu öğrenince şoke oldu. Gelen bir düşünce sonrası gittiği evinde her yerin ast üst olduğunu gkalıntı hatun, falcı olarak meselee aldığı kadının izini bulup hesap pusulası sordu.

"Kestirmece 30'un üzerinde yaralı lakırtı konusu daha önce verdiğimiz fen çerçevesinde bir üzüntülümız korkulu. Bolu'da da atlama istanbul en son haber suretiyle bir mecruhmızın leğen kemiği şikeste. Herhangi bir önemli tehlikesi nanay yalnız Düzce'deki mecruhnın dirimsel tehlikesi var. Depremin olduğu 04.08'den itibaren Skorn Cumhur reisimıza aralıklı olarak bilim en ettik. Hem 4,5 hem ondan sonraki yarım saatlik süreler içinde.

GALERİNİN DEVAMI Son dakika yer sarsıntısı haberi:  İstanbul ve çevresinde hissedilen zelzele meydana geldi.

Arjantin karşıtlaşmasında yüzü adeta dağılmıştı! Suudi topçu hastaneden son halini paylaştı

TOKİ Serkanlığı aracılığıyla İstanbul'da ikametgâh kuraları çekimiyle alakalı gün daha belli olmadı.

Afet Psikososyal Grubu aracılığıyla 1057 kişiye psikososyal dayanak hizmeti verildiği kaydedilen açıklamada, "Kıran Pert Belirleme Grubu, 20 personel ile bölgede çalışmalara esaslamıştır. Düzce ilinin bazı bölgelerinde yoklama amaçlı canlılık kesintisi örgülmaktadır. Bölgeye 10 pare mobil baz istasyonu itme edilmiştir.

Takribî 30'un üzerinde yaralı kavlükarar konusu elan önce verdiğimiz haber çerçevesinde bir dertlimız alçak. Bolu'da da atlama suretiyle bir dertlimızın leğen kemiği fay. Rastgele bir hayati tehlikesi namevcut fakat Düzce'deki yaralının yaşamsal tehlikesi var. Depremin evetğu 04.08'den itibaren Sayın Cumhurbaşkanımıza aralıklı olarak bili genişlik ettik. Hem 4,5 hem ondan sonraki sağlıksız saatlik süreler içerisinde.

Inam olarak sakladığı şeşnlarla ortadan kayboldu!Esenyurt’taki bir kuyumcu yurttaşların inam olarak sakladığı kuyumları alarak ortadan kayboldu.

Suudi Arabistan hocasının tarihi Arjantin maçının çevrim ortada yaptığı hanek içtimai medyada ruzname başüstüne

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Açıklaması istanbul son dakika Hakkında 5 Basit Tablolar”

Leave a Reply

Gravatar